O nás

Na trhu mezinárodní i vnitrostátní dopravy a spedice se pohybujeme stabilně již od roku 1993. Jsme firmou střední velikosti, sociálně odpovědnou, přirozeně rostoucí, s vlastním logistikým zázemím a flotilou cca 28 vozidel. Ve vozovém parku máme tahače s návěsy, tandemové soupravy, lehká plachtová vozidla 7,5-16 t, dodávky a vozidla typu pick-up.

Logistika

Poskytujeme kompletní logistické služby, založené na vlastních zkušenostech a důvěře zákazníka. Přepravujeme zásilky od 10 kg až po 24 t hmotnosti. Objemově od kartónu po 120 m3 (cbm).

Spedice

Spolupracujeme s řadou prověřených dopravců, specialistů na různé oblasti celého světa, abychom vaše zásilky bezpečně doručili do cíle. Zajišťujeme uvolnění a celní odbavení zásilek z přístavů.

Doprava

Zajišťujeme přepravu zásilek po celé Evropě. Specializujeme se na přepravu do přístavů v Hamburku, Brémách, Bremerhaven.

Kontaktní formulař

Pro rychlý kontakt můžete vyplnit náš kontaktní formulář 

14 + 15 =

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.